Nemokamas testas kaip sumažinti lyčių darbo užmokesčio skirtumą

Skirtumas tarp lyčių darbo užmokesčio - svarbus dalykas. 13,3 % darbo užmokesčio skirtumas Lietuvoje žymiai sumažino moterų pajamas per 30 metų. Norėdami padėti moterims, vyrams ir jų darbdaviams, sukūrėme du testus t.y. po vieną darbuotojams ir darbdaviams. Abu leidžia greitai suprasti kaip sumažinti lyčių darbo užmokesčio skirtumą.

Srities ir užsiėmimo pasirinkimas labiausiai įtakoja darbo užmokesčio skirtumą. Be to rekomenduojama naudotis papildomo mokymosi galimybėmis, taip atnaujinant ir tobulinant žinias. Be to, galimybę daugiau uždirbti didina darbo tęstinumas. Atsisakius darbo atsiradus vaikams, labai sunku po keleto metų grįžti į gerai apmokamą darbą. Praktiškai, moterys su vaikais ne tik mažiau dirba, bet ir skiria mažiau mažiau dėmesio papildomam mokymuisi, taip sumažindamos savo galimybes padaryti gerą karjerą. Todėl darbo užmokesčio skirtumas priklauso nuo pasirinkimų kombinacijos. Darbuotojo testas ryškiai parodo šiuos karjeros pasirinkimus.

Darbdavio teste yra daugiau juridinių aspektų. Kaip darbdavys, jūs nenorite būti apkaltintas lytine diskriminacija.
  • Bet kaip įsitikinti kad vienodas užmokestis mokamas už tolygų darbą?
  • Kaip atitikti TDO ir ES nuostatas?
  • Kaip išvengti seksualinio priekabiavimo darbe?
  • Kaip išvengti kaltinimo moterų diskriminacija, jeigu darbuotoja tapo nėščia?

Todėl internetinis lyčių testas Mysalary.lt ir WageIndicator padeda darbdaviams išvengti brangių klaidų ir nemalonių situacijų.


Testas darbuotojams


Testas darbdaviui


loading...
Loading...